Ersin Faikzade Haberler
ERSIN FAIKZADE 2014 yılı Dünyaya ilham veren kisi secildi

2014 YILI BM İNSAN HAKLARI VE STRATEJİ ARASTIRMA MERKEZİ TARAFINDAN DÜNYA CAPINDA YAPILAN OYLAMA İLE İNSAN HAKLARI VE BARIS KATEGORİSİNDE  DÜNYAYA İLHAM VEREN KİSİLİK İLAN EDİLDİ.

        Ersin Faikzade ile 2014 yılı ilham veren kisileri secilen diger şahsiyetler : Kralice Elizabeth ,Ürdün Kralicesi Rania, Kralice Lalla Salma, BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon , Brad Pitt ,Angelina Jolie, Nicole Kidman, Shakira, Michelle Obama, Mohammed Amin Shahid Khan.

        Genel Sekreter Dr. Mohamed Mahomud El-Gamsay tarafından,   Hayatlarına Dokundugu insanların Kalplerinin Prensi olarak sunulan Dünya İyi Niyet Elcisi ,sanatcı Ersin Faikzade kıtalararası gerceklestirdigi büyük insanlık yolculugunda büyük oy cogunlugu ile bu haklı onuru elde etmis denildi.

  Ersin Faikzade gectigimiz 2013 yılındada yine aynı oylamada İlham veren kisilik olarak ilan edilmis ve 2014 dünya turu gerceklestirdi, Arjantin,Buenos Aires,Şili 'nin baskenti Santiago ,Paraguay ın baskenti Asuncion da ve Fransa Paris te madalyalar ile ödüllendirildi.

Birlemis Milletler İnsan Hakları Örgütü resmi sitesinde haberi duyurdu ve dünya nın pek cok yayın organında haber insanlarla paylasıldı.

Birlesmis Milletler İnsan Hakları Örgütü Elcisi ERSİN FAİKZADE 2014 yılı oylamasında Dünyaya İlham veren Kisi olarak halk oylaması ile secildi.
Birlesmis Milletlerin Sitesindeki haber
Ambassador ERSIN FAIKZADE has been chosen as one of the most influential figures of world 2014.
http://www.ihrchq.org/news/news.php?id=194