Ersin Faikzade Haberler
Ersin Faikzade PAKİSTAN'da

Pakistan İslam Cumhuriyeti ''ERSİN FAİKZADE'' için Hazırlanıyor

 
   ELMAS SANATÇI ERSİN FAİKZADE TEKRARDAN PAKİSTAN'DA


Dünyanın en büyük Gençlik Barış zirvelerinden birine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Pakistan İslam Cumhuriyeti , 50 ülkeden temsilciler ,büyükelçiler ve Devlet Başkanlarının katılımı ile gerçekleşecek olan Dünya Gençlik zirvesinin Onur konuğu olarak ''Türkiye'nin Elmas Çocugu olarak uluslararası arenada tanınan, Dünya Barış Elçisi ,uluslararası ses sanatçısı Ersin Faikzade'yi seçti .
 
2013 yılında resmi ziyaret ettiği Pakistan ,İslamabad'da insanların kalplerine dokunan ,hastane,okul ziyaretleri ve verdiği konserin tüm gelirini engelli vakıflara bağışlayan Ersin Faikzade Pakistan'da çok seviliyor , Dünya insan hakları komisyonu tarafından Diplomat ilan edilen Faikzade icin ,komisyon başkanı Dr.Muhammed Amin Khan '' Ersin Faikzade sadece Ülkesi icin degil dünyanın pek çok yerinde yapmış olduğu sevgi temalı projeleri ,konserleri ile Latin Amerika'dan Asyaya geniş bir coğrafyada sevenleri olan ve örnek olarak gösterilen ,ilham veren bir kişiliktir, muhteşem sesi ile verdiği konserler insanları birbirlerine baglıyor '' diye konustu. Yeniden Pakistan'da  büyük bir heyecan ile sevenleri tarafından beklenmekte.
 
   Ersin Faikzade'nin müzik cdleri İslamabad müzik marketlerde yer alırken, ünlü ressam İrum Khakhor ,Ersin Faikzade'nin insanlık öyküsünü anlatan 25 tablodan olusan bir  sergi açtı ve Faikzade'nin İslamabad programında ayrıca 3 hastane ziyareti ,üniversitede bir sempozyum da yer alıyor.
    İslamabad'ın en büyük konser merkezi Cinnah Kongre Merkezinde bir konser verecek olan Ersin Faikzade icin Pakistan'lı sevenleri surprizler hazırlıyorlar.
Yakın dostu Pakistan'ın dünyaca ünlü Starı İmran Abbas ile de bir araya gelecek olan Faikzade ,uluslararası Gençlik Barış zirvesinin en iddialı ismi olacak.
İslamabad'dan sonra Lahore ve Karachi 'dede sevenleri ile bir araya gelecek.
Zirve ve Ersin Faikzade icin Pakistan'da yogun güvenlik önlemleri alındı ,Pakistan güvenlik gücleri Faikzade 'yi koruyacaklar.

.